Tento blog jsem založila před devíti lety

1. července 2017 v 19:51 | Píšťalka
Ano, před devíti lety! Je mi celkem líto, že jsem zrušila všechny ty blogy předtím... Protože tenhle už nebyl takový, múza se vytratila...
Od té doby se změnilo hodně. Vlastně se změnilo všechno. Např.:
  • Myslela jsem si, že nikdy nebudu žít nikde jinde, než ve svém rodném městě. Nyní žiji v Praze, kterou jsem vždy považovala za obří a nanejvýše zmatenou.
  • Utápěla jsem se v pochybnostech, že potkám toho pravého, zamiluji se do něj a budu s ním po zbytek života. A teď to vypadá, že to vychází.
  • Tušila jsem, že budu psát (jakože hloupé romány, ve kterých se přece skrývá tolik hlubokých myšlenek... čtěte pohledů do hlubokých očí), ale rozhodně jsem nečekala, že mi někdo bude vydávat odborné články.
  • Celkově jsem si myslela, že to nikdy nedotáhnu dál než na sekretářku ředitele divadla (zajímavý příklad, že?). Rozhodně jsem nečekala, že skončím na jednom z nejvýznamnějších oddělení jednoho z nejstarších muzeí téhle republiky.
Moje nízké sebevědomí se nezměnilo, ale mírně se přetvořilo díky tomu, kým jsem se stala. Utvářely mě všechny špatné zkušenosti (a nebylo jich málo) - a samozřejmě i ty dobré. Náladová jsem ovšem pořád stejně, a tak netuším, zda tohle je znovuvskříšení, nebo jen výkřik do tmy...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama